کد خبر: 72016 A

رنگ وستا | وایت اسپیرایت وستا | Vesta Color

وایت اسپیرایت وستا نقاشی رنگ روغن شما را متحول می کند

وایت اسپیرایت وستا نقاشی رنگ روغن شما را متحول می کند

حرفه ای ها دنیای تکنیک رنگ روغن وجود وایت اسپیرایت وستا در کنار پالت و بوم خود را ضروری می دانند.

ایران آرت: هر نقاشی حرفه ای نیاز به ادتیوها و افزودنی های مختلف دارد که رنگ وستا مجموعه ای ممتاز و متنوع از این ادتیوها و افزودنی ها در اختیارتان قرار می دهد.

هر یک از مدیوم ها و افزودنی های وستا خاصیت های منحصر به فرد خود را دارند که باید در اثر تجربه به تفاوت های آنها پی برد.

شرکت رنگ وستا می کوشد تا با تولیدات متنوع، حق انتخاب شما را در استفاده از انواع مدیوم ها و ادتیوها بالا برد زیرا همین مولفه، تجربیات لذت بخش جدیدی در خلق اثر هنری ایجاد می کند.

کافی ست رنگ ها را با ادتیوها و مدیوم های مختلف امتحان کنید، احتمال اینکه هیجان زده شوید خیلی بالاست.

به طور مثال برای ادتیو Additives و مدیوم های Mediums های روغنی ، رنگ وستا هشت محصول متنوع دارد که امروز شما را با وایت اسپیرایت وستا White Spirite آشنا می کنیم.

وایت اسپیرایت وستا White Spirite

وایت اسپیرایت وستا White Spirite

وایت اسپیرایت وستا ، مایعی سفید رنگ است که به عنوان یک حلال رقیق کننده، همچنین حلال وارنیش براق و نیمه براق رنگ و روغن شناخته می شود.

مدتهاست این محصول به دلیل تطبیق پذیری آن در دنیای نقاشی مورد تحسین قرار گرفته است. 

یکی از مزایای کلیدی وایت اسپیرایت وستا ماهیت آهسته خشک شدن است که به شما زمان بیشتری برای کار با رنگ یا لاک می‌دهد و بدون خطر محو شدن رنگ‌ها یا از دست دادن درخشش لاک‌ها، پوششی بی‌عیب و نقص را تضمین می‌کند؛ وایت اسپیرایت از تربانتین دیرتر خشک می شود و خیال تان آسوده، موجب کدر شدن رنگها و وارنیش ها نمی شود. 

وایت اسپیرایت امکان کنترل دقیق روی قوام رنگ را فراهم می کند و هنرمندان را قادر می سازد تا به بافت و شفافیت مطلوب در کار خود دست یابند. 

از طرف دیگر وایت اسپیرایت وستا یک قلم شوی بسیار کارآمد هم هست.

چه قلم مو و برس ها را پس از چندین ساعت نقاشی تمیز کنید یا لاک سرسخت را پاک کنید، وایت اسپیرایت بهترین راه حل است. 

حرفه ای ها می دانند تمیز کردن قلم مو فوق العاده مهم است زیرا به این معنی است که هنرمندان می توانند زمان بیشتری را صرف خلق کنند و زمان کمتری را برای نگهداری ابزارها صرف کنند.

تطبیق پذیری، اثربخشی و ویژگی های سازگار با محیط زیست وایت اسپیرایت وستا را به یک عنصر ضروری در میز کار هر نقاش و همراه قابل اعتماد در استودیو بدل کرده است.

وایت اسپیرایت وستا White Spirite

شایان توجه است رنگ وستا Vesta Color دارای 353 محصول مختلف در زمینه های رنگ های روغنی ، اکریلیک ، گواش، اکولین ، ویترای ، حلال ها ، ادتیو ها و دهها عنوان دیگر است.

رنگ وستا رنگ وستا Vesta Artistic color
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین