کد خبر: 64753 A

شارلیز ترون

شارلیز ترون اولین تصویر از خودش در نقش "کلیا" را به اشتراک گذاشت. او با این نقش به فیلم‌های ابرقهرمانی ورود کرد.

ایران آرت: شارلیز ترون شش روز پس از اکران "دکتر استرنج ۲" (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) و ثبت افتتاحیه جهانی ۴۵۰ میلیون دلاری، اولین تصویر از خودش در نقش "کلیا" که در صحنه‌های پس از تیتراژ فیلم معرفی شد را به اشتراک گذاشت.

شایعه پیوستن "شارلیز ترون" به دنیای سینمایی مارول از چند هفته قبل شنیده می‌شد، اما این اولین بار است که او رسماً از همکاری با مارول می‌گوید.

در آخرین لحظات فیلم "دکتر استرنج ۲"، شخصیت "کلیا" به "استیون استرنج" با بازی "بندیکت کامبربچ"‌ برخورد می‌کند که در خیابان در حال قدم زدن است. او به "دکتر استرنج" می‌گوید اقدامات او باعث شده میان دنیاهای موازی "تاخت‌وتاز" به وجود آید و این اتفاق هولناکی است. کلیا از استرنج می‌خواهد در اصلاح صدمات ناشی از این هرج‌ومرج به او ملحق شود.

 

charlize-theron-clea-doctor-strange-2-1024x602

 

به گزارش ۳۰نما، در کتاب‌های کامیک مارول، کلیا شخصیتی است که دودمانش مستقیماً به ابرشرور "دورمامو" برمی‌گردد که در لحظات پایانی قسمت اول "دکتر استرنج" با استرنج مواجه شده بود. کلیا و استرنج عاقبت ازدواج می‌کنند، اما کلیا باید میان "بعد تاریک" و واقعیت استرنج در رفت و آمد باشد.

در حال حاضر بازگشت ترون برای تکرار این نقش تأیید نشده اما صحنه‌های پایانی "دکتر استرنج ۲" قویاً وعده حضور دوباره او و کامبربچ در فیلم دیگری را می‌دهد. ترون به زودی در فیلم "آموزشگاه خیر و شر" (The School for Good and Evil) نتفلیکس با بازی "میشل یو"، "کری واشینگتن"، "بن کینگزلی"، "ریچل بلوم" و "لورنس فیشبورن" دیده خواهد شد و نقش "سایفر" را در "سریع و خشن ۱۰" (Fast X) تکرار می‌کند.

 

Screenshot_20220512-060029_Chrome

 

شارلیز ترون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین