کد خبر: 65407 A

جیمز باند، آنا د آرماس، دنیل کریگ

آنا د آرماس نیز مثل دنیل کریگ معتقد است که باند باید یک مرد باقی بماند.

ایران آرت: آنا د آرماس که پاییز گذشته در فیلم «وقتی برای مردن نیست» (No Time To Die) در کنار «دنیل کریگ» دیده شد، می‌گوید مانند هم-بازی‌اش معتقد است شخصیت «جیمز باند» نباید به یک زن تبدیل شود. کریگ با «وقتی برای مردن نیست» برای پنجمین و آخرین بار در نقش ابرجاسوس بریتانیایی ظاهر شد.

د آرماس به «سان» می‌گوید: «نیازی به یک باند زن وجود ندارد. هیچ نیازی نیست که شخصیت دیگری سرقت شود، می‌دانید، و تصرف شود. رمانی وجود داشته که به پیدایش دنیای «جیمز باند» و این فانتزی او انجامیده.»

او اضافه می‌کند: «چیزی که من تمایل دارم نقش زن در فیلم‌های باند است، هرچند که باند به مرد بودن ادامه خواهد داد و به شکلی به زندگی برگردانده می‌شود. اینکه نقش و اهمیتی اساسی‌تر به [زنان] داده شود. این به نظر من جذاب‌تر از ایجاد چنان تغییراتی است.»

به گزارش ۳۰نما، کریگ سال گذشته در مصاحبه با «ریدیو تایمز» اظهارات مشابهی کرد و گفت باند نباید تغییر جنسیت دهد: «پاسخ این سؤال بسیار ساده است. باید نقش‌های بهتری برای زنان و بازیگران رنگین‌پوست خلق کنند. چرا باید یک زن نقش «جیمز باند» را بازی کند وقتی که بهتر است نقشی به خوبی «جیمز باند» وجود داشته باشد، اما برای یک زن؟»

«باربارا بروکلی» و «مایکل جی. ویلسون» تهیه‌کنندگان قدیمی چندگانه در سال ۲۰۱۹ در گفت‌وگو با «ورایتی» تأکید کردند که باند باید مرد بماند. بروکلی می‌گوید: «او می‌تواند هر رنگ پوستی داشته باشد، اما مرد است. به اعتقاد من برای زنان باید شخصیت‌های جدیدی خلق شود – شخصیت‌های زن قوی. اما علاقه‌ای به جایگزین کردن یک زن با یک شخصیت مرد ندارم. به نظر من زنان بسیار جذاب‌تر از این هستند.» ویلسون با حمایت از این ادعا می‌گوید: «ممکن است تصور کنید که او یک بریتانیایی است، اما بریتانیا کشوری با گونه‌های مختلف نژادی است.»

«لاشانا لینچ» که در فیلم «وقتی برای مردن نیست» نقش اولین «مأمور ۰۰۷» زن تاریخ چندگانه «جیمز باند» را بازی کرده در مصاحبه با «گاردین» می‌گوید بازیگر بعدی «جیمز باند» می‌تواند یک مرد یا زن و از هر نژاد و سنی باشد: « نه! بهتر است من نباشم. باند می‌تواند یک مرد یا زن باشد. می‌تواند سفید، سیاه، آسیایی تبار و دو رگه باشد. می‌تواند پیر یا جوان باشد. دست آخر، حتی اگر یک کودک دو ساله نقش باند را بازی کند، همه برای دیدنش مقابل سالن‌های سینما صف می‌کشند، این‌طور نیست؟»

 

جیمز باند دنیل کریگ آنا د آرماس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین