کد خبر: 67800 A

پانته آ بهرام

اخراج مدیر سینما لوتوس به دلیل حضور بی حجاب پانته آ بهرام

اخراج مدیر سینما لوتوس به دلیل حضور بی حجاب پانته آ بهرام

روابط عمومی سازمان سینمایی کشور در بیانیه‌ای از برکناری مدیر سینما لوتوس به خاطر حجاب یک بازیگر خبر داده است. این بیانیه پس از حضور پانته‌آ بهرام در اکران قسمت آخر «پوست شیر» در این سینما منتشر شده است.

ایران آرت: خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی کشور نوشت: حبیب ایل بیگی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی گفت: پس از حواشی ایجاد شده در برنامه اکران قسمت پایانی «پوست شیر» مدیر سینما لوتوس برکنار شد.

وی افزود: طی جلسه‌ای ضمن بررسی تخلفات سرمایه‌گذار و تهیه‌کننده سریال درباره پخش موزیک ترانه غیرمجاز و نمایش سریال مغایر با مجوزهای دریافتی، مقرر شد ضمن درج در پرونده عوامل مقصر، در نوع همکاری سازمان سینمایی با مسببین این تخلف تجدید نظر شود. همچنین با توجه به حضور بدون حجاب یکی از بازیگران زن و عدم اقدام درست و به موقع مدیریت سینما در کنترل برنامه و عدم هدایت فرد متخلف و قانون شکن به بیرون از فضای سینما، مدیر آن به‌علت ضعف مدیریت از سمت خود برکنار شد. تخلفات سینمای لوتوس نیز در دست بررسی است که به‌زودی درباره آن تصمیم گیری خواهد شود.

ایل بیگی ضمن انتقاد از بازیگران و عواملی که سرمایه سرمایه گذاران در عرصه سینما را به خطر می‌اندازند تصریح کرد: رعایت قوانین و مقررات رسمی اعلام شده الزامی است، مضافاً، اینکه مسئولیت تبعات رفتارهای قانون شکنانه عوامل و بازیگران نیز بر عهده خود آنها خواهد بود.

 

پانته آ بهرام
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین