کد خبر: 68436 A

پانته آ بهرام| کشف حجاب پانته آ بهرام| ازدواج پانته آ بهرام

حمله به پانته آ بهرام برای کشف حجاب دوباره | پانته آ بهرام متهم به دهن کجی شد

حمله به پانته آ بهرام برای کشف حجاب دوباره | پانته آ بهرام متهم به دهن کجی شد

انتشار تصویری از کشف حجاب مجدد پانته آ بهرام در مراسم تشییع پیکر رضا حداد با واکنش‌های مختلفی همراه شده است. در حالیکه به تازگی او به دلیل کشف حجاب در اکران قسمت پایانی پوست شیر با جریمه نقدی مواجه شده بود، حالا یک رسانه اصولگرا خواهان محاکمه این بازیگر شده و نوشته جرم او فراتر از کشف حجاب است.

ایران آرت: پانته آ بهرام بازیگر سینما و تلویزیون در هفته های اخیر به دلیل انتشار تصاویرش بدون روسری که از آن به عنوان کشف حجاب یاد می شود خبرساز شده است. پانته آ بهرام برای اولین بار در یک ویدئوی اینستاگرامی بدون حجاب ظاهر شد. سپس حضور بدون حجاب پانته آ بهرام در مراسم اکران سریال پوست خبرساز شد. اخیرا نیز تصویری از پانته آ بهرام در مراسم تشییع پیکر رضا حداد در فضای مجازی دست به دست شده که برخی رسانه های اصولگرا آن را منتشر کرده و خواهان محاکمه این بازیگر شده اند. تازه ترین خبر درباره پانته آ بهرام را در ادامه از ایران آرت بخوانید. 

جهان نیوز، وبسایت وابسته به علیرضا زاکانی، شهردار تهران نوشته است: «آزاده صمدی و پانته‌آ بهرام در رفتاری هنجارشکانه با کشف حجاب در یک مراسم رسمی ظاهرا شدند. پرهیز از تعلل در محاکمه این افراد که جرم آنها فراتر از کشف حجاب است، می تواند ریشه توهمات سلبریتی‌های هنجارشکن را خشک کند.»

این رسانه اصولگرا تیتر زده است: «کشف حجاب آزاده صمدی/ دهن کجی پانته‌آ بهرام» 

پانته آ بهرام در اکران افتتاحیه فیلم ما همه باهم هستیم (۴ عکس) - عکسیاتو | عکس بازیگران

جریمه نقدی پانته آ بهرام به خاطر کشف حجاب

اعتماد آنلاین 19 اردیبهشت خبر داد دو هفته پیش بود که مرکز اطلاع رسانی پلیسِ تهران از تشکیل پرونده قضائی برای کتایون ریاحی و پانته آ بهرام خبر داده بود پلیس دلیل تشکیل پرونده و جرم را کشف حجاب در ملأ عام و انتشار تصاویر در فضای مجازی اعلام کرده بود.

حالا بر اساس شنید‌های موثق خبرنگار اعتماد مجازات حضور بدون حجاب شرعی این بازیگران در انظار عمومی جزای نقدی تعیین شده که این رقم دقیقا یک میلیون و پانصد هزار تومان اعلام شده است.

البته مجازات نقدی مشخص شده صرفا برای کشف حجاب این بازیگران بوده و پرونده آنها در موارد دیگر اتهامی همچنان مفتوح است.

به نقل از اعتماد آنلاین، روز گذشته مهدی کوهیان حقوقدان و عضو کمیته حمایت حقوقی و قضایی خانه سینما در توییتی نوشته بود: از تشکیل پرونده تا صدور حکم قطعی غیرقابل تجدیدنظر، کمتر از 10 روز یک رکورد تاریخی محسوب می‌شود. خانم پانته آ بهرام هم به فهرست رکوردداران تشکیل پرونده تا صدور حکم قطعی غیرقابل تجدید نظر کمتر از 10 روز پیوست.

کتایون ریاحی و پانته‌آ بهرام جریمه نقدی شدند

حمله کیهان به پانته آ بهرام

روزنامه کیهان ذیل تیتر «برخورد قاطع سازمان سینمایی با تخلف و قانون‌شکنی در یک مجموعه سینمایی» نوشت: مراسم نمایش آخرین قسمت سریال «پوست‌شیر» با قانون‌شکنی و هنجارستیزی همراه بود. 

کیهان نوشت: قانون‌شکنی در یک مجموعه سینمایی موجب برکناری مدیر این مجموعه شد.

به نوشته کیهان، مراسم نمایش آخرین قسمت سریال «پوست‌شیر» با قانون‌شکنی و هنجارستیزی همراه بود. یکی از بازیگران در این مراسم، با پوشش نامتعارف حضور یافت و ترانه یکی از خوانندگانِ ایران‌ستیز هم برخلاف مخالفت‌های اعلام شده از سوی نهادهای قانونی، در این نمایش، پخش شد.

پس از حواشی ایجاد شده در برنامه‌ اکران قسمت پایانی «پوست شیر» معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی از برکناری مدیر سینما لوتوس خبر داد.

اخراج مدیر سینما لوتوس به دلیل حضور بی حجاب پانته آ بهرام

اخراج مدیر سینما لوتوس به دلیل حضور بی حجاب پانته آ بهرام

خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی کشور نوشت: حبیب ایل بیگی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی گفت: پس از حواشی ایجاد شده در برنامه اکران قسمت پایانی «پوست شیر» مدیر سینما لوتوس برکنار شد.

وی افزود: طی جلسه‌ای ضمن بررسی تخلفات سرمایه‌گذار و تهیه‌کننده سریال درباره پخش موزیک ترانه غیرمجاز و نمایش سریال مغایر با مجوزهای دریافتی، مقرر شد ضمن درج در پرونده عوامل مقصر، در نوع همکاری سازمان سینمایی با مسببین این تخلف تجدید نظر شود. همچنین با توجه به حضور بدون حجاب یکی از بازیگران زن و عدم اقدام درست و به موقع مدیریت سینما در کنترل برنامه و عدم هدایت فرد متخلف و قانون شکن به بیرون از فضای سینما، مدیر آن به‌علت ضعف مدیریت از سمت خود برکنار شد. تخلفات سینمای لوتوس نیز در دست بررسی است که به‌زودی درباره آن تصمیم گیری خواهد شود.

ایل بیگی ضمن انتقاد از بازیگران و عواملی که سرمایه سرمایه گذاران در عرصه سینما را به خطر می‌اندازند تصریح کرد: رعایت قوانین و مقررات رسمی اعلام شده الزامی است، مضافاً، اینکه مسئولیت تبعات رفتارهای قانون شکنانه عوامل و بازیگران نیز بر عهده خود آنها خواهد بود.

ماجرای پانته‌آ بهرام و اِبی غوغا کرد | سنگ تمام ابی برای پانته‌آ بهرام

انتقاد پانته‌آ بهرام از افشای نام متهمان آزار جنسی

در هفته‌های اخیر برخی از زنان سینما از جمله کتایون ریاحی، لادن طباطبایی، سمیه میرشمی و... اتهاماتی را علیه آقایان هنرمند تحت عنوان تعرض جنسی مطرح کرده‌اند که دامنه واکنش‌های آن گسترده شده و کمپینی نیز توسط هنرمندان زن برای مبارزه با آزار جنسی در سینما تشکیل شده است.

پانته‌آ بهرام تازه‌ترین چهره‌ای است که به این کمپین واکنش‌ نشان داده است. او اعتقاد دارد که اسم بردن از آدم‌ها هیچ کمکی به کمپین مبارزه با آزار جنسی نمی‌کند. بهرام می‌گوید این مشکلات را باید به شکل "خصوصی‌تری" حل کرد.

آخرین خبر | چهره‌ها/ ژست پانته آ بهرام در مقابل لنز دوربین

سانسور پانته آ بهرام و جنجال خواهرش

پانته‌آ بهرام، بازیگر سینما و تلویزیون به حاشیه‌های ایجاد شده پس از حضور خود و خواهرش در برنامه همرفیق با اجرای شهاب حسینی واکنش نشان داد و از سانسور ساز زدن خبر و تقطیع سخنان خواهرش پرده برداشت.

این بازیگر در پی اعتراض‌ کاربران در فضای مجازی به اظهارنظر خواهرش با انتشار تصویری از لحظه ساز زدن خود در برنامه همرفیق نوشت: "آیا این لحظه را در برنامه ی همرفیق دیدید؟ البته که نه !چون تقطیع و حذف جزئی از فرآیند برنامه سازی در ایران أست. در ٤٨ ساعتِ گذشته پیگیر فایل اصلیِ برنامه بودم تا نسخه ی کاملِ لحظه ی اظهار نظر خواهرم را پخش کنم که متاسفانه بدلیل گذشتِ زمان و در دسترس نبودنِ دوستانِ برنامه ساز اینکار میسر نشد. (هر جای جهان که هستند شاد و سلامت باشند انشالله!!)آنشب گفتگو ی ما به اینجا رسید که بچه هاییکه در فضای مجازی فعالیت و تولیدِ اثر میکنند آیا میتوانند با ٢٠ میلیون فیلم کوتاه بسازند ؟ (که با بی توجهی تدوینگر حذف شد) و خواهرکِ من، که پیش از این هرگز جلوی دوربین نرفته بود و اضطرابش کاملا هویداست ، خواست مثلا زبانِ مادری را پاس بدارد و به جای لِوِلِ هنری و به اشتباه از کلمه ی طبقه استفاده کرد با این منظور که بگوید: برای این سطح از تولیدِ فیلمِ کوتاهِ مجازی ،٢٠ میلیون قطعا کافیست!!

این اشتباه به ناگاه ما را در صدر اخبارِ مهم !!!!!!!!! روز قرار داد !

باری …

شما را با دهانهای خوشبویتان تنها می گذارم. کاش می دانستید که چرخدنده های نفرت ابتدا خودتان را لِه خواهد کرد"

123

پانته آ بهرام پانته آ بهرام و همسرش کشف حجاب پانته آ بهرام عکس پانته آ بهرام سریال پانته آ بهرام موی تراشیده پانته آ بهرام استایل پانته آ بهرام فیلم پانته آ بهرام دادگاه پانته آ بهرام حجاب پانته آ بهرام
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین