کد خبر: 71913 A

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی و دخترش روی فرش قرمز/ تغییرات خاص آنجلینا جولی پس از مدت‌ها غیبت

آنجلینا جولی و دخترش روی فرش قرمز/ تغییرات خاص آنجلینا جولی پس از مدت‌ها غیبت

آنجلینا که مدتی پیش به دلیل رنگ موهای جدیدش در فضای مجازی وایرال شده بود، برای این مراسم نیز با موهایی روشن، پیراهنی به رنگ بژ درخشان و شنلی که وقار استایل او را چندین برابر کرده بود، در مراسم حاضر شد.

ایران آرت: آنجلینا جولی، سوپر استار ۴۸ ساله‌ی هالیوودی و فعال اجتماعی مدافع حقوق زنان، همراه دخترش ویوین جولی پیت ۱۵ ساله و پسرش پکس جولی پیت ۲۰ ساله، در مراسم معرفی تئاتر جدیدش که با همکاری ویوین جوان ساخته شده‌است، جلوی دوربین‌ها آمد.

به نقل از چی بپوشم، آنجلینا که مدتی پیش به دلیل رنگ موهای جدیدش در فضای مجازی وایرال شده بود، برای این مراسم نیز با موهایی روشن، پیراهنی به رنگ بژ درخشان و شنلی که وقار استایل او را چندین برابر کرده بود، در مراسم حاضر شد.

آنجلینا جولی

استفاده از گوشواره‌های بزرگ و شاخص که جزو ترندهای پرطرفدار این روزهای دنیای مد هستند هم در استایل آنجلینا مشهود بود و جلوه‌ی بیشتری به ظاهر او می‌بخشید‌. در مورد تغییر استایل این ستاره نسبت به قبل باید گفت که او پیش‌تر عادت داشت لباس‌های جنجالی‌تری بپوشد اما به نظر می‌رسد سبک پوشش او با گذشت از آن سال‌ها، به سمت بی‌حاشیه بودن و البته شیک‌تر بودن پیش رفته‌ است.

آنجلینا جولی

میکاپ آنجلینا در استایل جدیدش، به رسم سال‌های قدیم، به یک رژ قرمز کلاسیک ختم می‌شد و باید گفت این ستاره به چیزی بیش از آن هم نیاز ندارد تا توجه تمام رسانه‌ها را به خود و زیبایی خیره کننده‌اش جلب کند. زیبایی آنجلینا در این مراسم در صدر اخبار قرار گرفت و به سرعت فضای مجازی را پر کرد. آنجلینا ثابت کرد که اگرچه سال‌هاست فعالیت‌های خود را به عنوان یک ستاره‌ی هالیوودی کاهش داده، اما همچنان رقیبی برایش وجود ندارد.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین