کد خبر: 63480 A

لیندا کیانی که این روزها با فیلم صحنه زنی روی پرده سینماهاست، با پست هایی با محوریت استایل و تبلیغ صفحه خود را به روز کرده است.

ایران آرت: لیندا کیانی دو عکس پیاپی با کاپشن خاصش منتشر کرده است که از برند لاکچری کارل لاگرفلد، طراح آلمانی معروف برند شنل است؛ در یکی از این عکس ها او کنار الناز حبیبی دیده می شود.

لیندا کیانی

لیندا کیانی

کارل لاگرفلد چهره شناخته شده دنیای مد بود که چند سال اخیر درگذشت و روی کاپشن خانم لیندا دقت کنید علاوه بر تایپو گرافی درشت اسمش، فیگور گرافیکی او را با عینک خاصش می بینید.

کارل لاگرفلد

در پستی دیگر لیندا سری یک چمدان را تبلیغ کرده است که در نوع خود جالب است و البته در دنیای سلبریتی ها امر معمولی ست

لیندا کیانی

کیانی که در ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان متولد شد و دوره کارشناسی ارشد فلسفه را در دانشگاه مفید گذرانده‌ است این عکس ها را در صفحه شخصی خود به تماشا گذاشته است.

لیندا خانم فعالیت‌های هنری را با شرکت در دوره‌های آموزش بازیگری در کلاس‌های آموزشی تحت نظارت محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان آغاز کرد.

پس از این دوره، در کلاس‌های آموزشگاه بازیگری سمندریان و کلاس‌های فن بیان خانم مهتاب نصیرپور شرکت کرد؛ و با معرفی شریفی نیا، وارد مجموعه بازیگران سریال تلویزیونی ساعت شنی شد و با بازی در این مجموعه تلویزیونی در نقش مهتاب، توجه علاقه مندان سینما را به بازی و توانایی‌های خود جلب کرد.

 

 

 

لیندا کیانی برند شنل کارل لاگرفلد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین