کد خبر: 68353 A

معماری| معماری مدرن

ببینید: معماری زیبای خانه‌ای که با الهام از هواپیما طراحی شد

ببینید: معماری زیبای خانه‌ای که با الهام از هواپیما طراحی شد

این خانه منحصربه‌فرد به‌گونه‌ای طراحی شده است که شبیه یک تصویر کارتونی عجیب از هواپیما شامل صندلی‌های اورجینال هواپیما و یک قفسه بالای سر است.

ایران آرت: گروه طراحی مجارستانی Hello Wood اخیراً یک خانه کوچک جدید به نام «خانه جت» را با الهام از ایده یک دختر خلاق طراحی و ساخته است.

به گزارش تکناک، این خانه منحصربه‌فرد به‌گونه‌ای طراحی شده است که شبیه یک تصویر کارتونی عجیب از هواپیما شامل صندلی‌های اورجینال هواپیما و یک قفسه بالای سر است.

خانه جت شکل در یک منطقه روستایی در شهرستان Zala، در کشور مجارستان واقع شده است. این پروژه توسط دختر جوانی طراحی شد که عاشق سفرهای هوایی است و رویای یک خانه بازی را در سر می پروراند که می تواند دوستانش را برای مهمانی به آنجا دعوت کند.

Hello Wood توضیح داد او در اولین جلسات با ایده‌ها و طرح‌های دقیق روی کاغذ وارد شد. او با حمایت پدرش، روند طراحی را تا پایان آن دنبال کرد، که نمایانگر دیدگاه متفاوتی نسبت به سازندگان معمولی املاک است. مفهوم طراحان ایجاد یک خانه کوچک تمام عیار و کاربردی بود که بیشتر یادآور یک اسباب بازی زیبا باشد تا یک ساختمان.

خانه جت لوجزی که از دو جهت خم شده بود، از بیش از هزار قطعه ساختمانی مختلف تشکیل شده بود، برای حفظ ظاهر تمیز خانه، نه اتصالات و نه فاضلاب در نمای بیرون ساختمان وجود ندارد و به همین دلیل یک پوشش محافظ بر روی آن اعمال شده که یک لایه ضد آب خلاقانه است که دوام خانه کوچک را تضمین می کند.

این خانه کوچک کمی بالاتر از سطح زمین قرار دارد و از بال های آن می توان به عنوان محل نشستن و پیک نیک استفاده کرد.

در همین حال، فضای داخلی آن با چند پله قابل دسترسی است و ۱۹.۲۵ متر مربع (تقریباً ۲۰۵ فوت مربع) است که بیشتر آن توسط یک اتاق نشیمن و اتاق خواب ترکیبی احاطه شده است.

این فضای داخلی شامل کمدهای بالای سر و صندلی های هواپیما است که توسط پدر صاحب خانه تهیه شده است، به علاوه چند میز و یک تخت دونفره. کابینت دیگر به خوبی جای خود را در فضا می گیرد و یک سیستم تهویه مطبوع برای نیازهای گرمایش و سرمایش را پنهان می کند. پنجره های به سبک دریچه ای نور طبیعی را در داخل فراهم می کنند.

 

معماری معماری مدرن خانه جت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین