کد خبر: 64984 A

امیر جدیدی، سهراب پورناظری ، کنسرت تئاتر سی صد، جواد عزتی، رضا بهرام

امیر جدیدی بازیگر فیلم قهرمان اصغر فرهادی به عنوان کارگردان کنسرت تئاتر سی صد اعلام شده است ! این در حالی ست که سهراب پورناظری پروژه پیشین این گونه را ذیل عنوان سی با همایون شجریان و جمعی از بازیگران مانند بهرام رادان، سحر دولتشاهی و ... اجرا کرده بود.

ایران آرت: نشست پرسش و پاسخ کنسرت_تئاتر «سی‌صد» با طرحی از سهراب پورناظری، کارگردانی امیر جدیدی و تهیه‌کنندگی محمدحسین توتونچیان،در کاخ سعدآباد تهران برگزار شد.

پروژه ای که چند سال پیش زیر عنوان سی با محوریت همایون شجریان شکل گرفت اما اکنون قرار است با خوانندگی رضا بهرام و در باب حمله مغول به ایران زیر عنوان سی صد برپا شود.

امیر جدیدی که در این کنسرت_تئاتر برای اولین‌بار کارگردانی می‌کند، در این باره گفت: «ورود من به عرصه کارگردانی به پیشنهاد دوستان بود و این‌گونه نیست که علاقه عجیب و غریبی به کارگردانی داشته باشم اما چون این پروژه درباره ایران است و من هم همیشه قلبم برای این سرزمین می‌تپد، خیلی خوشحالم که می‌توانم در این پروژه سهمی داشته باشم.»

این بازیگر ادامه داد: «بسیار امیدوارم با این اجرایی که داریم، کاری کنیم که بیشتر از فرهنگ و مهر و اندیشه‌های ایرانی استقبال شود. من تا کنون کارگردانی نکرده بودم، اما پروژه را تا یک جایی پیش بردیم و به نظرم در حال حاضر وضعیت خوبی داریم و از اتفاقی که رخ داده بسیار راضی هستم و حضور جواد عزتی برای من بسیار دلگرم کننده است. امیدوارم با حضور ایشان و دیگر دوستانی که از آن‌ها مشاوره و کمک می‌گیرم ، بتوانم یک نتیجه خوبی را رقم بزنم.»

کنسرت تئاتر سی صد

جواد عزتی یکی از بازیگران این اجرا نیز در بخش دیگری از این برنامه ضمن همدردی و تسلیت به مردم آبادان، درباره حضورش در این پروژه گفت: چون سال‌ها تئاتر کار کرده‌ام، بنابراین اصلاً چیز عجیبی نیست که اکنون در این پروژه حضور داشته باشم. علاوه بر این وقتی عشق به وطن را در این پروژه دیدم، بسیار خوشحال شدم و پذیرفتم که اینجا حضور داشته باشم.

تهمورس پورناظری نیز در بخش دیگری از این کنفرانس خبری درباره عدم حضور همایون شجریان گفت: همایون شجریان در همان روزهایی که ما به صورت مشترک فعالیت می‌کردیم، به صورت مجزا با پروژه‌های دیگری نیز همکاری می‌کرد. به هر حال او مانند بسیاری از هنرمندان عرصه موسیقی، مایل به همکاری با دیگر هنرمندان بوده و هست. بنابراین برای ما هم تجربه جذابی است که در این برنامه می‌توانیم در قالب متفاوت‌تری تجربه موسیقایی داشته باشیم. ما این بار از هنرمندی دعوت کردیم که سابقه اجرایی او در حوزه موسیقی پاپ است؛ همین موضوع می‌تواند تجربه جذابی باشد. این پروژه برای ما آموزه‌ای است که اگر به نتیجه مطلوب برسد نویدی است که در تمام صحنه‌های ایران بدرخشد.

همایون شجریان امیر جدیدی جواد عزتی سهراب پورناظری رضا بهرام کنسرت تئاتر سی صد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین