کد خبر: 66036 A

بازی تاج و تخت، میسی ویلیامز، میزی ویلیامز

زمانی که میسی ویلیامز در پادکست «خاطرات یک مدیر عامل» با استیون بارلت درباره کودکیش و سوء رفتار پدرش از او حرف می زد، نتوانست جلوی اشک های خود را بگیرد.

ایران آرت: برای بسیاری، آریا محبوب ترین شخصیت در سریال «بازی تاج و تخت» بود که بر اساس رمان های جرج آر.آر. مارتین ساخته شده بود. میسی ویلیامز که به لطف این سریال به شهرت رسید، حالا بعد از گذشت سه سال از پایان تولید آن، در مورد مشکلاتی که در زندگی خود تجربه کرده است حرف می زند.

زمانی که میسی ویلیامز در پادکست «خاطرات یک مدیر عامل» با استیون بارلت درباره کودکیش و سوء رفتار پدرش از او حرف می زد، نتوانست جلوی اشک های خود را بگیرد.

او اعتراف کرد: «خب، من، به عنوان یک کودک خردسال، قبل از ۸ سالگی، رابطه‌ای دردناکی با پدرم داشتم. نمی‌خواهم زیاد وارد این موضوع شوم زیرا بر خواهر و برادرم و کل خانواده‌ام تأثیر می‌گذارد. اما، واقعاً بخش زیادی از دوران کودکی من را به خود اختصاص داد. از زمانی که یادم می‌آید، واقعاً برای خوابیدن مشکل داشتم و فکر نمی‌کردم بسیاری از رفتارهای مخربی که دور و برم اتفاق می افتد اشتباه است.»

 

01-84

 

به گزارش روزیاتو، ویلیامز همچنین فاش کرد که یک معلم در مدرسه، زمانی که او هشت ساله بود، متوجه شد که مشکلی وجود دارد و از او در مورد اتفاقی که افتاده است سوال کرد: «آنها سوالات درستی می پرسیدند.»

مادرم به مدرسه آمد و من را برد. اولین بار بود که همه درها باز شدند و اولین بار بود که همه چیز آشکار شده بود. هنوز می‌خواستم با مادرم دعوا کنم و بگویم این چیزها اشتباه نیست، که تو فقط می‌خواهی مرا از پدرم دور کنی.»

 

05-68

 

علیرغم اینکه ویلیامز اکنون با آنچه اتفاق افتاده کنار آمده است و خود را سرزنش نمی کند، اعتراف کرد که همیشه اینطور نبوده است.

او گفت: «راستش را بخواهید، من خیلی به این موضوع فکر کرده ام. این اتفاقات بد در دوران کودکی من به خاطر من نیست. البته زمانی فکر می‌کردم اینطور است.»

 

بازی تاج و تخت میسی ویلیامز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین