کد خبر: 69829 A

کریستوفر نولان| فیلم اوپنهایمر

نولان در فیلم اوپنهایمر بمب اتم واقعی منفجر می‌کند؟

نولان در فیلم اوپنهایمر بمب اتم واقعی منفجر می‌کند؟

فیلمساز نابغه می‌گوید: «از یک سو باعث افتخار است که مردم فکر می‌کنند می‌توانم توانایی کاری چنین افراطی را دارم، اما از طرف دیگر کمی ترسناک است.»

ایران آرت: کریستفر نولان در مصاحبه جدیدی با هالیوود ریپورتر به همراه بازیگران «اوپنهایمر» (Oppenheimer) فاش کرده است که هر کریسمس به تماشای فیلم‌هایی چون «سریع و خشن» (Fast & Furious) و «در واقع عشق» (Love Actually) می‌نشیند.

امیلی بلانت تأیید می‌کند و می‌گوید: «او تمام فیلم‌ها از همه ژانرها را می‌بیند. و هیچ‌وقت نمی‌شنوید که درباره فیلم دیگران بد بگوید. می‌داند کارگردانی یک فیلم خوب چقدر دشوار است.»

این فیلمساز سه سال پیش از «توکیو دریفت» (Tokyo Drift) ستایش کرده بود. او یک دهه پیش به تمجید از فیلم «مرد پولادین» (Man of Steel) «زک اسنایدر» پرداخته و گفته بود: «معتقدم که زک با «مرد پولادین» سوپرمن را برای دوران ما تعریف کرده...»

نولان در بخش دیگری از مصاحبه با «هالیوود ریپورتر» درباره هوادارانی که تصور می‌کنند او واقعاً در محل فیلمبرداری «اوپنهایمر» بمب اتم منفجر کرده می‌گوید: «از یک سو باعث افتخار است که مردم فکر می‌کنند می‌توانم توانایی کاری چنین افراطی را دارم، اما از طرف دیگر کمی ترسناک است.»

اوپنهایمر

به گزارش ۳۰نما، این فیلمساز بریتانیایی در مصاحبه دیگری با «تلگراف» از نقش کوتاه دخترش در «اوپنهایمر» گفته است. فلورا بزرگ‌ترین دختر نولان در یکی از صحنه‌های فیلم در رؤیای اوپنهایمر ظاهر می‌شود و نور سفیدی صورتش را می‌سوزاند. نولان به شوخی می‌گوید: «امیدوارم باعث نشوید که مثل «مایکل پاول» در فیلم «چشم‌چران» (Peeping Tom) به نظر برسم.»

پاول در آن فیلم پسر ۹ ساله خود را در نقش کودکی یک قاتل زنجیره‌ای و خودش را برای نقش پدر سادیستی او انتخاب کرده بود. نولان می‌گوید: «اما بله، منظورم این است که اشتباه نمی‌کنید. راستش سعی نمی‌کنم نیت‌های خودم را تجزیه و تحلیل کنم. اما هدف این است که اگر نیروی مخربی خلق کنید کسانی که برای شما عزیزند را از بین می‌برد.»

«اوپنهایمر» از ۲۱ ژوئیه اکران خواهد شد.

 

کریستوفر نولان اوپنهایمر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین