کد خبر: 64729 A

الهام عظیمی ، گالری مژده ، آثار هنری محیط زیستی

من زمینم، تو درخت الهام عظیمی در گالری مژده

من زمینم، تو درخت الهام عظیمی در گالری مژده

تازه ترین مجموعه نقاشی های الهام عظیمی عصر جمعه ۲۳ اردیبهشت در گالری مژده به تماشا درمی آید.

ایران آرت: « من زمینم، تو درخت » عنوان این نمایشگاه است که نگاهی تغزلی، سرزنده و شاعرانه به طبیعت دارد و نوعی گرامی داشت زمین و اهمیت محیط زیست است.

الهام عظیمی برای معرفی این مجموعه نوشته است: « بارزترین خصیصۀ طبیعت را می‌توان تغییر و تداوم دانست که این دو عامل هر لحظه زیر پوستِ طبیعت و به تبع آن انسان در جریان بوده و نشان می‌دهند که انسان و طبیعت از هم نمی گسلند و همواره در حال ادراک و دریافت یک‌دیگرند. در طی دو سال گذشته و با آغاز همه‌گیری بیماری، شکافی در این پیوند به وجود آمد که اهمیت حضور، اندیشیدن و زیستِ دوبارۀ طبیعت را به ما یادآور شد. با توجه به آن‌چه گفته شد می‌توان مجموعه ای که در گالری مژده به نمایش درمی‌آید را تغییری در چهرۀ طبیعت در نظر گرفت، طبیعتی بدون حضور انسان، که لایه‌لایه در حال ترمیم و نوزایی‌ بوده و این تحوّل شگرف را به چشم می کشد. تنیدگی لایه‌های رنگی، همان حضور در طبیعت، اندیشیدن به آن و زیستن در بطن این جهان همواره در تغییر است.

آثار الهام عظیمی

الهام عظیمی متولد ۱۳۷۰ تهران فارغ التحصیل کارشناسی ارشد نقاشی دانشگاه الزهرا تهران، کارشناسی نقاشی دانشگاه تهران و دیپلم نقاشی هنرستان هنرهای تجسمی است. آثار او پیش از این در چندین نمایشگاه گروهی ارائه شده است.

آثار الهام عظیمی

« من زمینم، تو درخت » تا سوم خرداد ( غیر از شنبه ها ) هر روز ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری مژده به نشانی سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، کوچه هجدهم شرقی، پلاک ۲۷ به تماشا است.

 

گالری مژده الهام عظیمی آثار هنری محیط زیستی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین